Łóżko Tapicerowane Ariel Comforteo
Dostępność: Od ręki
Wysyłka w: ok. 4-6 tygodni
Darmowa
dostawa od 0zł
14 dni na zwrot bez podawania przyczyny
Bezpieczne zakupy
i płatności elektroniczne
ZADZWOŃ 172000664 lub uzupełnij i wyślij poniższy formularz, wówczas to my skontaktujemy się z Tobą.
Masz pytania lub wątpliwośći?
Zadzwoń 17 200 06 64
- Opis
- Dane techniczne
- Bezpieczeństwo produktu (GPSR)
- Opinie o produkcie
ŁÓŻKO TAPICEROWANE ARIEL COMFORTEO
Ariel to łóżko wyróżniające się wezgłowiem w kształcie przypominającym delikatny łuk. Dodatkowo efekt ten wzmocniono za pomocą głębokich pionowych przeszyć dodających przytulnego charakteru. Klasyczna podstawa łóżka wyróżnia się zastosowaniem wysokich 10 centymetrowych drewnianych nóżek, nadających całej konstrukcji lekkości. Ariel w połączeniu z wygodnym materacem będzie stanowić przyjemne miejsce do wypoczynku. Łóżko dostępne jest w wersji bez pojemnika na pościel lub z pojemnikiem i stelażem.
Proponowane łoże dostępne jest w 7 szerokościach:
- 95 cm (dla szerokości materaca: 80 cm),
- 105 cm (dla szerokości materaca: 90 cm),
- 115 cm (dla szerokości materaca: 100 cm),
- 135 cm (dla szerokości materaca: 120 cm),
- 155 cm (dla szerokości materaca: 140 cm),
- 175 cm (dla szerokości materaca: 160 cm),
- 195 cm (dla szerokości materaca: 180 cm).
W szerokości 80 cm oraz 100 cm łóżko występuję tylko w wersji bez pojemnika na pościel.
Pozostałe wymiary:
- długość łóżka: 220 cm,
- wysokość wezgłowia: 108 cm,
- wysokość nóżki: 10 cm.
Kolor tapicerki można wybrać spośród dziesiątek dostępnych rodzajów tkanin i kolorów:
UWAGA
Podane ceny dotyczą łóżka tapicerowanego w dowolnej tkaninie z grupy pierwszej.
Jeśli chcesz zakupić ten model łóżka w tkaninie z wyższej grupy sprawdź inne tkaniny tutaj. Po zdecydowaniu się na konkretną tkaninę prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta na czacie, telefonicznie lub poprzez wiadomość wysłaną na adres: sklep@drmaterac.pl w celu indywidualnej wyceny.
Podczas składania zamówienia, prosimy w uwagach do zamówienia wpisać wybraną tkaninę oraz jej kolor oraz wybrany kolor nóżek.
Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość tapicerowania tyłu zagłówka wybraną tkaniną.
Przedstawiona oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę wraz ze stelażem.
W przypadku łoża bez pojemnika stelaż należy dokupić oddzielnie.
Realizacja zamówienia:
Prezentowane łózko to produkt wykonywany dla każdego klienta według indywidualnych potrzeb na zamówienie.
Produkt wymaga samodzielnego montażu.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez czat. Chętnie pomożemy wybrać Ci łóżko Twoich marzeń.
Opis
- Producent
- Comforteo
Producent COMFORTEO Węgłowski i Stryjakiewicz Sp. k. Opatów, ul. Bolesławiecka 14a 63-645 Łęka Opatowska Polska biuro@comforteo.eu 62 7813038
16 innych produktów w tej samej kategorii: