Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Kołdry

Grid
Lista

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Kołdry

W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć kołdry dopasowane do Twoich potrzeb. Komfort to najważniejsza kwestia podczas snu, dlatego warto zadbać o niego, wybierając kołdrę dobrej jakości. Na rynku można znaleźć kołdry wykonane z pierza gęsi lub z wypełnieniem syntetycznym, które stanowi wypełnienie wykonane z silikonowych włókien. Każda z kołder przeznaczona jest dla osób o różnych oczekiwaniach i wskazaniach.

Jaką kołdrę wybrać?

Jeśli Ty lub ktoś z Twojej rodziny należy do grona alergików, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie kołdry wykonanej z włókien syntetycznych, które są bezpieczne dla osób z alergiami. Natomiast jeśli w swojej codzienności zwracasz uwagę na ekologię, wybierz kołdrę wypełnioną piórami gęsimi. Dostępne są kołdry z piórami, które pochodzą od gęsi hodowanych ekologicznymi metodami.

Dla zapewnienia sobie maksimum komfortu warto też wybrać kołdrę z rozmiarem dostosowanym do użytkownika. Dlatego, jeśli mamy dzieci będą potrzebowały one okrycia w mniejszym rozmiarze niż dorośli.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password