Powered by Smartsupp

Materace rozciągające kręgosłup

Grid
Lista

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Materac MAGNISTRETCH 9 Magniflex piankowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 4 995,00 zł

Materac MAGNISTRETCH Sport 9 Magniflex piankowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 4 240,00 zł

Materac MAGNISTRETCH 10 Magniflex piankowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 5 495,00 zł

Materac MAGNISTRETCH 12 Magniflex piankowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 6 340,00 zł

Materace rozciągające kręgosłup

Zakup odpowiedniego materaca do spania to wbrew pozorom trudna sprawa. Od tego, jakiego wyboru dokonamy, zależeć będzie nie tylko wygoda, ale również jakość snu. Dlatego najlepiej od razu postawić na najlepszy z możliwych wyborów.

Materac na ból kręgosłupa 

Materac Magnistretch to produkt najwyższej jakości. Co więcej, wszem i wobec produkt uznany jest za wyrób medyczny, ponieważ dzięki specjalnym właściwościom posiada pozytywny wpływ na kręgosłup oraz mięśnie pleców. Niweluje ból oraz przynosi ulgę osobą uskarżającym się na problemy z kręgosłupem na każdym jego odcinku. Nic zatem dziwnego, że znany jest szerszej publice jako piankowy materac rozciągający kręgosłup.

Jak działają materace rozciągające kręgosłup?

Odpowiedź jest prosta, zaś samo działanie można określić jako proste i przyjemne, gdyż cały proces następuje w trakcie snu. Wtedy to właśnie, niezależnie od przyjętej pozycji, następuje rozciągnięcie kręgosłupa do pozycji pierwotnej. Proces ten umożliwia niezbędną regenerację mięśni pleców, a także poszczególnych kręgów.

Materace Magnistretch posiadają rozmaitą wysokość wahającą się pomiędzy 23 cm a 30 cm. Należy jednak zaznaczyć, iż przede wszystkim niższe materace są twardsze od tych o wymiarach 25 cm bądź 30 cm. Co więcej, każdy materac wyposażony został w trwały pokrowiec wykonany z wiskozy, który w prosty sposób można zdjąć w celu wyprania i usunięcia zanieczyszczeń.

Na szczególną uwagę zasługuje przedłużona gwarancja, która obejmuje aż 12 lat użytkowania.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie