Materace

Grid
Lista

Jest 336 produktów.

Pokazano 1-18 z 336 pozycji

Dobry materac hilding-family-zorba.jpg podstawą zdrowego snu

Dlaczego warto zainwestować w dobry materac do spania? Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest to, na czym śpimy. Często w naszych domach rolę łóżka spełnia kanapa lub narożnik, równie często zastanawiamy się, dlaczego o poranku boli nas kręgosłup lub czujemy się niewyspani pomimo wystarczającej liczby godzin przeznaczonych na sen. Zastanawiasz się, jaka może być tego przyczyna? Mamy dla Ciebie wyjaśnienie i skuteczną poradę.

Przyczyny bólu kręgosłupa lub niewyspania

Problem może tkwić właśnie w tym, na jakiej powierzchni śpisz. Nieprzystosowana do Twojego kręgosłupa pianka w narożniku lub zbyt twarda konstrukcja kanapy może przyczyniać się do nieprawidłowej postawy podczas snu, co w konsekwencji wpływa na Twoje zdrowie. Najlepszym rozwiązaniem staje się więc dobry materac.

Co daje dobrze dobrany materac?

Materac do łóżka może nie tylko poprawić jakość snu i odpoczynku, ale także pomóc w uporaniu się z dolegliwościami kręgosłupa. Odpowiednio dobrana twardość, a także rodzaj materaca do spania skutkuje  poprawą samopoczucia,  lepszym snem i dobrą energią na cały dzień!

Rodzaje materacy

Cały asortyment naszego sklepu dobraliśmy z myślą o dobrym i zdrowym śnie. Dlatego każdy rodzaj materaca do łóżka w naszej ofercie cechuje się wysoką jakością i wieloma właściwościami sprzyjającymi higienie snu. Możesz wybierać pomiędzy materacami piankowymi, lateksowymisprężynowymi, a także materacami z kokosem. Spośród dostępnych modeli na uwagę zasługują również materace medycznenawierzchniowe, modele hybrydowe oraz materace do spania dla najmłodszych.

Pomożemy Ci wybrać najlepszy model materaca

Pomimo dużego wyboru podjęcie decyzji nie będzie trudne – najważniejsze zagadnienia dotyczące wyboru dobrego materaca do spania oraz innych akcesoriów poruszamy w naszych poradnikach na blogu, z którymi możesz się zapoznać przed zakupem. A z indywidualnymi zapytaniami każdy z klientów może skierować się do naszych konsultantów – specjalistów w temacie zdrowego snu!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie