Powered by Smartsupp

Materace z systemem masażu

Grid
Lista

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Materac Nucol Premium Firm Gomarco sprężynowo piankowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Cena

Materac Nucol Premium Soft Gomarco sprężynowo piankowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Cena

Materac Nucol Adapt Sac Gomarco sprężynowo piankowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Cena

Materac Nucol Respire Soft Gomarco sprężynowo piankowy

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Cena

Materace masujące 

Innowacyjne materace wyposażone w system masażu pochodzą z ekskluzywnej serii materacy, stworzonej dla najbardziej wymagających klientów. Wygodne, ergonomiczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników - od teraz również w sklepie Dr Materac!

System masażu w materacach - wygoda i komfort na najwyższym poziomie

Co sprawia, że materace z systemem masażu są tak wyjątkowe? Wszystko dzięki systemowi NUCOL®, który skutecznie łagodzi siłę nacisku ciała na materac. Utworzona ,,bariera” podnosi komfort snu, wpływając m. in. na lepsze krążenie krwi, niwelując tym samym nieprzyjemne drętwienie kończyn, a także bóle pleców i karku.

System masażu został umieszczony pod funkcjonalnością NUCOL®, we wnętrzu materaca. Kluczowym aspektem było rozmieszczenie płyt masujących w taki sposób, aby wibracje docierały do najważniejszych punktów w ciele człowieka. W efekcie każdy materac z systemem masującym posiada aż 12 punktów z wibracjami, którymi można sterować przy pomocy pilota.

Największe zalety materacy z systemem NUCOL®

To, co wyróżnia linię materacy NUCOL® to m. in. przewody wentylacyjne, które odpowiadają za przepływ powietrza, gwarantując tym samym świeżość materaca. Na uwagę zasługują również pianki pamięci kształtu, które umieszczone w różnych rejonach materaca dopasowują się do kształtu ciała człowieka, poprawiając komfort i jakość odpoczynku.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie