Powered by Smartsupp

Salon Dr Materac w Chełmie:

ul. Lwowska 24a

tel: 730 763 720

e-mail: chelm@drmaterac.pl

pn-pt: 10-18

sobota: 9-14

Zapraszamy do zakupów w salonie sprzedaży Dr Materac w Chełmie. Naszym klientom oferujemy materace najwyższej jakości, solidne łóżka, ergonomiczne poduszki oraz fachowe doradztwo na każdym etapie zakupowym.

Materace Chełm – Salon stacjonarny Dr Materac

W salonie Dr Materac w Chełmie znajdziesz szeroki wybór materaców, które są dopasowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. W ofercie posiadamy materace sprężynowe, medyczne, chłodzące, oraz kokosowe, które zapewniają optymalne wsparcie dla Twojego ciała podczas snu. Nasz zespół ekspertów z salonu Dr Materac pomoże Ci wybrać materac idealnie dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji i potrzeb zdrowotnych.

Stelaże Chełm – Podstawa komfortowego snu

Nieodzownym elementem każdego łóżka są solidne stelaże, które zapewniają odpowiednie wsparcie dla materaca. W Dr Materac w Chełmie oferujemy stelaże wykonane z najwyższej jakości materiałów, dostosowane do różnych rodzajów łóżek i materaców. Nasze stelaże są projektowane tak, aby zapewniać optymalne warunki do snu, poprawiając cyrkulację powietrza i zwiększając trwałość materaca.

Poduszki Chełm – Klucz do zdrowego snu

Ergonomiczne poduszki to kolejny ważny element, który ma ogromny wpływ na jakość Twojego snu. W salonie Dr Materac oferujemy szeroki wybór poduszek, które są zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalne wsparcie dla Twojej szyi i głowy. Dzięki różnorodności materiałów i wypełnień, każdy znajdzie poduszkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Kołdry Chełm – Komfort na każdą porę roku

W Dr Materac znajdziesz również kołdry, które zapewnią Ci ciepło i komfort snu przez cały rok. Nasze kołdry są dostępne w różnych gramaturach, od lekkich modeli letnich po ciepłe wersje zimowe. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, nasze kołdry są oddychające, łatwe do utrzymania w czystości, a także antyalergiczne – idealne dla każdego.

Łóżka Chełm – Elegancja i komfort w twojej sypialni

W salonie Dr Materac w Chełmie oferujemy również bogaty wybór łóżek, które są nie tylko komfortowe, ale także estetycznie dopasowane do każdego wnętrza. Oferujemy łóżka w różnych stylach, od klasycznych po nowoczesne, każde wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby służyły Ci przez lata.

Obejrzyj salon od środka

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie