Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Maty kokosowe

Grid
Lista

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Maty kokosowe - usztywnienie materaca

Maty kokosowe to proste w użyciu i przyjazne dla zdrowia wkłady usztywniające do materacy. Używa się ich po to, by podnieść poziom twardości materaca i dostosować go do upodobań użytkownika. Dobra mata może też wydłużyć okres eksploatacji materaca, bo chroni go przed odkształceniami. Przez to może sprawić, że materac znacznie dłużej będzie gwarantował zdrowy i wygodny sen.

Postaw na naturalność

Maty utwardzające do materaca wykonane z włókien kokosowych są w pełni naturalne. Zwykle do wzmocnienia i zabezpieczenia włókien przed wykruszaniem używa się mleczka kauczukowego, które podobnie jak kokos jest produktem naturalnym. Dzięki temu mata jest bezpieczna dla zdrowia. Naturalne materiały sprzyjają prawidłowej cyrkulacji powietrza. Dzięki niej materac i mata nie gromadzą w sobie wilgoci i nie stanowią pożywki dla rozwijających się bakterii. Naturalny kokos nie wywołuje alergii, ani nie wydziela żadnego rodzaju toksyn. To właśnie z tego powodu jest po prostu bezpieczny.

Proste w użyciu

Użycie maty kokosowej jest niezwykle proste. Wystarczy ułożyć ją bezpośrednio pod pokrowcem materaca, co wyraźnie podniesie jego twardość. By jedynie trochę go usztywnić, matę można położyć pod materacem - na stelażu. Ciekawym rozwiązaniem jest też użycie kilku mat równocześnie. Jest to możliwe w przypadku materacy złożonych z kilku warstw pianki. W ich przypadku użytkownik może samodzielnie tworzyć konfiguracje i wpływać na twardość samego materaca. Wystarczy tylko, że zadecyduje z ilu mat równocześnie chce korzystać.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password