Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Materace chłodzące

Grid
Lista

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-18 z 21 pozycji

Materace chłodzące – komfort snu przez cały rok

Materace chłodzące to modele wyposażone w piankę z efektem chłodzenia. Sen na tego typu piance jest szczególnie przyjemny latem, gdyż zastosowana pianka utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała podczas snu. Mata chłodząca w materacu zapewnia jego przewiewność oraz wpływa na bardzo dobrą wentylację całej powierzchni. Materace chłodzące to często modele typu lato/zima. Z jednej strony wyposażone w piankę chłodzącą, a z drugiej strony piankę termoelastyczną, która zapewnia uczucie ciepła podczas snu w sezonie zimowym. 
Oprócz materaców chłodzących można zaopatrzyć się również w nakładki chłodzące na materac, które przyjmują formę materaców nawierzchniowych. Tego typu modele również posiadają wspomnianą piankę o właściwościach chłodzących. Można je założyć latem na materac lub łóżko i cieszyć się przyjemną dla ciała temperaturą w upalne noce.

Przyjemnie chłodny sen w letnie dni

Wybierając materace chłodzące, zyskujesz możliwość regulacji temperatury ciała podczas snu. W zależności od własnych preferencji lub pory roku, możesz obracać materac z matą chłodzącą u góry, aby skorzystać z jej właściwości. W zimniejszych porach roku możesz zmienić ułożenie materaca i obrócić go na stronę z pianką termoelastyczną, która utrzymuje ciepłotę ciała. Podobne korzyści oferują również nakładki chłodzące na materac. W upalne dni możesz ją założyć na materac lub łóżko, dzięki czemu skutecznie powstrzymasz przegrzewanie się w nocy. Materace chłodzące lub nakładki na materac z efektem chłodzenia umożliwiają również odprowadzanie wilgoci z podłoża.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych materaców z pianką chłodzącą. W razie wątpliwości dotyczących wyboru konkretnego modelu nasi konsultanci służą pomocą. Wystarczy, że skorzystasz z jednej z dostępnych form kontaktu na naszej stronie.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password