Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Materace chłodzące

Materace chłodzące – komfort snu przez cały rok

Materace chłodzące to modele wyposażone w piankę z efektem chłodzenia. Sen na tego typu piance jest szczególnie przyjemny latem, gdyż zastosowana pianka utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała podczas snu. Mata chłodząca w materacu zapewnia jego przewiewność oraz wpływa na bardzo dobrą wentylację całej powierzchni. Materace chłodzące to często modele typu lato/zima. Z jednej strony wyposażone w piankę chłodzącą, a z drugiej strony piankę termoelastyczną, która zapewnia uczucie ciepła podczas snu w sezonie zimowym.
Oprócz materaców chłodzących można zaopatrzyć się również w nakładki chłodzące na materac, które przyjmują formę materaców nawierzchniowych. Tego typu modele również posiadają wspomnianą piankę o właściwościach chłodzących. Można je założyć latem na materac lub łóżko i cieszyć się przyjemną dla ciała temperaturą w upalne noce.


Przyjemnie chłodny sen w letnie dni

Wybierając materace chłodzące, zyskujesz możliwość regulacji temperatury ciała podczas snu. W zależności od własnych preferencji lub pory roku, możesz obracać materac z matą chłodzącą u góry, aby skorzystać z jej właściwości. W zimniejszych porach roku możesz zmienić ułożenie materaca i obrócić go na stronę z pianką termoelastyczną, która utrzymuje ciepłotę ciała. Podobne korzyści oferują również nakładki chłodzące na materac. W upalne dni możesz ją założyć na materac lub łóżko, dzięki czemu skutecznie powstrzymasz przegrzewanie się w nocy. Materace chłodzące lub nakładki na materac z efektem chłodzenia umożliwiają również odprowadzanie wilgoci z podłoża.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych materaców z pianką chłodzącą. W razie wątpliwości dotyczących wyboru konkretnego modelu nasi konsultanci służą pomocą. Wystarczy, że skorzystasz z jednej z dostępnych form kontaktu na naszej stronie.

Grid
Lista

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password