Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Wyroby medyczne

Grid
Lista

Jest 82 produktów.

Pokazano 1-18 z 82 pozycji

Materace medyczne – wsparcie zdrowego snu

Materace medyczne  można spotkać również pod nazwą materaców rehabilitacyjnych lub ortopedycznych. Są to najwyższej jakości materace, które uzyskały status wyrobu medycznego i mogą być stosowane przez osoby borykające się z różnymi dolegliwościami kręgosłupa oraz pozostałe osoby chcące znacznie poprawić jakość swojego snu. Ich skuteczne właściwości potwierdzają przeprowadzone badania i atesty.

Zalety materacy medycznych

Optymalne wsparcie kręgosłupa podczas snu to nie jedyna zaleta materaców medycznych. Producenci dbają również o to, aby materace w jak najlepszy sposób pozwalały przyjąć odpowiednią pozycję w czasie snu oraz charakteryzowały się wysokiej jakości materiałami. Dzięki temu materace medyczne to produkty dla najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniają maksymalny komfort i wygodę snu oraz łagodzą objawy dolegliwości w przypadku osób z różnego typu schorzeniami.

Materace medyczne – zdrowy sen dla każdego! 

Materace medyczne mogą być stosowane przez każdego, kto chce podnieść jakość swojego snu i zadbać o swoje zdrowie. Są to nie tylko produkty oferowane osobom z dolegliwościami kręgosłupa. To najwyższej klasy materace, których specjalna konstrukcja sprzyja dobremu odpoczynkowi w każdym wieku. Spełnienie wymagających standardów medycznych to korzystna cecha materaców, którą doceni zarówno starszy,  jak i młodszy  użytkownik. Nie ma bowiem granic wiekowych w kwestii dbania o zdrowy sen i prawidłową postawę ciała.
Zacznij troszczyć się o swoje samopoczucie i ciało. Wybierz materace medyczne, dzięki którym odkryjesz wszystkie zalety, jakie niesie ze sobą dobry sen. A jeśli podczas wyboru pojawią się u Ciebie jakieś pytania i wątpliwości – zachęcamy do kontaktu. Dr Materac w każdej chwili służy pomocą!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password