Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Materace piankowe

Materace piankowe – wszechstronność i wygoda

Materace piankowe są jednymi z najpopularniejszych rodzajów materaców. Ich wszechstronność wynika nie tylko z trwałości, ale także funkcjonalności, która wpływa na szerokie zastosowanie tego typu materaców. Konstrukcja podstawowych modeli składa się ze specjalnej pianki wysokoelastycznej (pianki HR), która dokładnie przylega i dopasowuje się do ciała podczas snu. Struktura pianki umożliwia odpowiednią wentylację materaca, co przekłada się na korzystne właściwości antyalergiczne. Wpływa to również na odprowadzanie wilgoci z jego powierzchni i zapobieganie rozwoju roztoczy.
Do podstawowych zalet materaców piankowych zalicza się przede wszystkim dopasowanie do kształtu ciała, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia. Materace piankowe do spania nie powodują ucisku oraz tym samym umożliwiają prawidłowy przepływ krwi podczas snu.


Najlepsze materace piankowe w sklepie Dr Materac!

W segmencie materaców piankowych do spania przygotowaliśmy wiele różnych modeli, które z łatwością można dopasować do potrzeb każdego użytkownika. Wśród dostępnych materaców piankowych przygotowaliśmy modele znanych producentów Janpol, Hilding, Curem, Gomarco, Magniflex, Mollyflex i Perdormire. Wiele rozmiarów oraz różne stopnie twardości pianki umożliwiają wybór materaca osobom o różnych potrzebach. Należy bowiem pamiętać, że na wybór materaca ma wpływ między innymi waga użytkownika. Wybór zbyt miękkiego materaca piankowego może spowodować zapadanie się ciała i problemy z ułożeniem się w odpowiedniej pozycji. Jeśli zdecydowałeś się na zakup materaca piankowego, ale nie wiesz jeszcze, jaki dokładnie model wybrać dla siebie – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi konsultanci podpowiedzą oraz doradzą, jak wybrać najlepszy materac piankowy dla siebie.

Grid
Lista

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-9 z 35 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password