Materace sprężynowe

Grid
Lista

Jest 145 produktów.

Pokazano 1-18 z 145 pozycji

Materace sprężynowe  – trwałość i komfort

Wysokiej jakości materace sprężynowe do spania to głównie modele kieszeniowe (stąd również zamiennie używana nazwa – materace kieszeniowe). Czym się charakteryzują? Głównym rdzeniem takiego materaca są oczywiście sprężyny. Należy jednak od razu porzucić skojarzenia ze skrzypiącymi, wystającymi i niewygodnymi sprężynami, jakie można było kiedyś spotkać w tanich materacach niskiej jakości. Obecnie produkowane materace sprężynowe nie ustępują swoją jakością i wygodą innym modelom. W nowoczesnych materacach kieszeniowych każda sprężyna jest zamknięta w specjalnej osłonce, dzięki czemu nie odkształca się i nie przesuwa podczas użytkowania. Tego typu materace posiadają również różnego rodzaju pianki oraz inne rodzaje wkładów, co podnosi komfort snu i zwiększa ich wygodę.

Wytrzymałe materace kieszeniowe do spania

Specjalna budowa materaców ze sprężynami zapewnia punktowe podparcie ciała oraz przyjemne uczucie „unoszenia się” na jego powierzchni. Niektóre modele są wyposażone w kilka stref twardości, co pozwala dopasować je do wszystkich partii ciała. Materace do spania ze sprężynami są również niezwykle trwałe, nawet po latach nie ulegają deformacji czy zapadaniu się.
Materace sprężynowo-kieszeniowe to bardzo dobry wybór osób preferujących klasyczne i trwałe rozwiązania. Dostępne w naszym sklepie materace HildingCuremJanpol czy Gomarco zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zagwarantować maksymalną wygodę snu oraz wytrzymałość na długie lata. Skontaktuj się z naszymi konsultantami i wybierz najlepszy model dla siebie!

Rozmiary materaców sprężynowych 

Dostępne rozmiary materaców sprężynowych: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200,160x200, 180x200, 200x200.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie