Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Pokrowce na materac

Grid
Lista

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-9 z 10 pozycji

Pokrowiec - obowiązkowy dodatek do każdego materaca

Pokrowiec na materac to niezwykle wartościowy dodatek, który ma ogromny wpływ na komfort i higienę naszego snu.  Pokrowiec spełnia funkcję ochroną - przedłuża trwałość materaca oraz podnosi komfort oraz higienę naszego snu. Pokrowce wykonane są ze specjalnych materiałów, a ich głównym zadaniem jest skuteczne odprowadzanie wilgocizatrzymywanie rozwoju bakterii, a także maksymalizowanie wygody dla użytkownika.

Dzianiny, z których wykonane są pokrowce

Pokrowce na materac wykonane są z najwyższej jakości dzianin posiadających certyfikat OEKO-TEX Standard 100.  Pokrowce wykazują odporność na zabrudzenia, skuteczne absorbują wilgoć,  co sprawia, że użytkownik ma do czynienia z przyjemnym i suchym środowiskiem snu, w którym nie rozwijają się drobnoustroje.  Co więcej, pokrowce są  przyjemne w dotyku, posiadają właściwości antyalergiczne i antybakteryjne.  

Czystość pokrowca

Oferowane przez nas pokrowce wyposażone są w zamek błyskawiczny umożliwiający szybkie zdejmowanie i zakładanie. Pokrowiec można łatwo odświeżyć w domowych warunkach w zalecanej przez producenta temperaturze prania.

Pokrowce w sklepie Dr Materac

W naszym sklepie znajdziesz bogaty asortyment pokrowców. Na szczególną uwagę zasługują m.in. pokrowce z powłoką Sanitized: GRANDALF, GREY, PIXEL. Powłoka Sanitized eliminuje roztocza, powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów. W ofercie posiadamy pokrowiec z jonami srebra, a także ze specjalna powłoką Purotex, która zapewni najwyższą ochronę antybakteryjną i antyalergiczną.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password