Salon Dr Materac w Bochni :

ul. Dołuszycka 10

tel: 451290873

e-mail: bochnia@drmaterac.pl

pn-pt: 10-18

sobota: 9-15

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu sprzedaży Dr Materac w Bochni, gdzie dokonują Państwo zakupów w miłej atmosferze, z pełnym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nasz zespół służy fachowym doradztwem w procesie wyboru idealnego materaca lub łóżka, dopasowanego do Państwa potrzeb.

Materace Bochnia - salon stacjonarny

Salon firmowy Dr Materac w Bochni to nie tylko sklep, to przestrzeń, gdzie priorytetem jest zadowolenie klientów. Oferujemy pełen profesjonalizm i wysokiej klasy produkty, które są synonimem komfortowego snu. Nasza wykwalifikowana obsługa zapewnia, że każda wizyta w salonie stacjonarnym będzie owocna i przyjemna.

Rozumiemy, że każdy klient ma swoje unikalne potrzeby, dlatego też podchodzimy do każdego indywidualnie. Pomagamy w doborze materaca czy łóżka, które najlepiej odpowiada na konkretne wymagania sylwetki i preferencji snu. Zapraszamy do odwiedzenia salonu Dr Materac w Bochni, gdzie zadbamy o Państwa zdrowy i komfortowy sen. Odkryjcie z nami przyjemność zakupów, które przełożą się na jakość snu.

Ekspozycja salonu

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
Zgoda na pliki cookie