Powered by Smartsupp

Stelaże regulowane ręcznie

Grid
Lista

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Stelaż FAMILY EXPERT Hilding

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 459,00 zł

Stelaż Select Expert Hilding

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 879,00 zł

Stelaż Docja Janpol ręcznie regulowany

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
Od Cena 629,00 zł

Stelaże do łóżka z ręczną regulacją  

Jedną z największych zalet stelaży regulowanych ręcznie, jest przede wszystkim ich solidność i wieloletnia niezawodność. Mowa tu o rozwiązaniu bardzo funkcjonalnym, a szczególnie jeśli zależy nam na regulowaniu ustawienia swojego materaca.

Dla kogo rekomendowany jest stelaż regulowany ręcznie?

Ręcznie regulowany stelaż do łóżka docenią z pewnością wszyscy ci, którzy spędzają czas w łóżku nie tylko na śnie, ale również czytając książkę,  lub też oglądając telewizję. Świetnie sprawdzi się również w wypadku tych użytkowników, którzy cierpią na różnego typu dolegliwości związane z kręgosłupem lub krążeniem. Otóż uniesienie części nożnej, spowoduje sprawniejsze odprowadzanie krwi w stronę serca, a także zmniejszy nieprzyjemne uczucie ciężkości nóg.

Mamy tu pełną dowolność wyboru. Możemy korzystać z regulacji tak często, jak tylko tego potrzebujemy. Poprawia ona komfort korzystania z łóżka oraz pozwala na dostosowanie jego ustawienia, adekwatnie do naszego stanu zdrowia bądź obecnie wykonywanej aktywności.

Konstrukcja stelaży ręcznie regulowanych

Dzięki mechanicznej regulacji nachylenia, możemy sami zdecydować o wysokości ustawienia zagłówka. Co więcej, część nośna również podlega regulacji. Model tego typu składa się z 28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo, które zamocowane są na kauczukowych uchwytach. Te zapewniają zabezpieczenie przed ścieraniem oraz głośną pracą. Z kolei obecność pasa środkowego, to gwarancja tego, że rozkład nacisku będzie równomierny.

Użytkowanie stelaży regulowanych ręcznie

Stelaż do łóżka z ręczną regulacją daje użytkownikowi kontrolę nad tym, jak wygląda ułożenie jego ciała w łóżku. Pozwala również na odpowiednią wentylację materaca, poprzez przepływ powietrza pomiędzy listwami. Będzie to miało korzystny wpływ, na zachowanie go w dobrym stanie. Konstrukcja stelaża ręcznie regulowanego jest zaprojektowana tak, aby użytkowanie go było wygodne, bezpieczne oraz bezawaryjne. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie