Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Stelaże regulowane ręcznie

Grid
Lista

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Stelaże regulowane ręcznie 

Jedną z największych zalet stelaży regulowanych ręcznie, jest przede wszystkim ich solidność i wieloletnia niezawodność. Mowa tu o rozwiązaniu bardzo funkcjonalnym, a szczególnie jeśli zależy nam na regulowaniu ustawienia swojego materaca.

Dla kogo rekomendowany jest stelaż regulowany ręcznie?

Ręcznie regulowany stelaż do łóżka docenią z pewnością wszyscy ci, którzy spędzają czas w łóżku nie tylko na śnie, ale również czytając książkę,  lub też oglądając telewizję. Świetnie sprawdzi się również w wypadku tych użytkowników, którzy cierpią na różnego typu dolegliwości związane z kręgosłupem lub krążeniem. Otóż uniesienie części nożnej, spowoduje sprawniejsze odprowadzanie krwi w stronę serca, a także zmniejszy nieprzyjemne uczucie ciężkości nóg.

Mamy tu pełną dowolność wyboru. Możemy korzystać z regulacji tak często, jak tylko tego potrzebujemy. Poprawia ona komfort korzystania z łóżka oraz pozwala na dostosowanie jego ustawienia, adekwatnie do naszego stanu zdrowia bądź obecnie wykonywanej aktywności.

Konstrukcja stelaży ręcznie regulowanych

Dzięki mechanicznej regulacji nachylenia, możemy sami zdecydować o wysokości ustawienia zagłówka. Co więcej, część nośna również podlega regulacji. Model tego typu składa się z 28 sprężystych listew z drewna klejonego warstwowo, które zamocowane są na kauczukowych uchwytach. Te zapewniają zabezpieczenie przed ścieraniem oraz głośną pracą. Z kolei obecność pasa środkowego, to gwarancja tego, że rozkład nacisku będzie równomierny.

Użytkowanie stelaży regulowanych ręcznie

Stelaż do łóżka z ręczną regulacją daje użytkownikowi kontrolę nad tym, jak wygląda ułożenie jego ciała w łóżku. Pozwala również na odpowiednią wentylację materaca, poprzez przepływ powietrza pomiędzy listwami. Będzie to miało korzystny wpływ, na zachowanie go w dobrym stanie. Konstrukcja stelaża ręcznie regulowanego jest zaprojektowana tak, aby użytkowanie go było wygodne, bezpieczne oraz bezawaryjne. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password