Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Salon Dr Materac w Myślenicach:

ul. Kazimierza Wielkiego 102

tel: 690000780

e-mail: myslenice@drmaterac.pl

Serdecznie zapraszamy do zakupu wygodnego i funkcjonalnego materaca lub łóżka w salonie sprzedaży Dr Materac w Myślenicach. Oferujemy kompleksową obsługę, profesjonalne doradztwo i pomoc.

Materace Myślenice - salon stacjonarny

Salon stacjonarny w Myślenicach to komfortowe miejsce, w którym klienci znajdą niezwykle wygodne i komfortowe materace i łóżka najwyższej jakości. Nasi pracownicy zapewniają pomoc w czasie zakupu, w oparciu o indywidualne preferencje i życzenia. Bogata oferta materaców, wśród których znajdują się materace piankowe, materace sprężynowe i te dedykowane dzieciom i młodzieży. Rozumiemy, że wybór łóżka i odpowiedniego materaca dla wielu może okazać się problematyczne, dlatego zapraszamy zainteresowanych do stacjonarnego punktu Dr Materac w Myślenicach. Wykwalifikowany personel sprzedaży pomogą dobrać odpowiedni stopień twardości, jak również podpowiedzą jakie poduszki sprawdzą się najlepiej, aby sen był jeszcze efektywniejszy.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password