Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Ochraniacze na poduszkę

Ochraniacze na poduszkę

Ochraniacze na poduszkę to akcesoria, które powinny znaleźć się w każdej sypialni. Dzięki nim korzystanie z poduszki jest wyjątkowo wygodne, bezpieczne i higieniczne. 

Łatwe do utrzymania czystości

Poduszka jest elementem pościeli, który jest najbardziej narażony na zabrudzenia. Kurz i martwy naskórek mogą pochodzić nawet z umytych chwilę wcześniej włosów. Na poduszce mogą znaleźć się również pozostałości po makijażu lub kosmetykach pielęgnacyjnych. W każdym wypadku poduszka narażona jest na wiele różnych zanieczyszczeń... których nikt raczej nie chciałby mieć koło swojej głowy. Rozwiązaniem tego problemu są pokrowce na poduszki. Wystarczy je zdjąć i włożyć do pralki. Później poszewkę wystarczy tylko wysuszyć i gotowe! Znów jest higienicznie czysta i bezpieczna dla zdrowia. Ważne jest też to, że pokrowiec nie przepuszcza wilgoci. Jeśli więc coś przez przypadek rozleje się na Twojej poduszce, to pobrudzi jedynie poszewkę. Dzięki temu pianka będzie wciąż sucha i czysta.

Wygoda, komfort i relaks

Nie można też zapominać o tym, że pokrowce na poduszki są wyjątkowo miłe w dotyku. Dzięki temu nie podrażniają nawet najdelikatniejszej i najbardziej wrażliwej skóry. Poszewki nie zsuwają się i nie przesuwają. Ochraniacze nie szeleszczą, więc nie zakłócają spokojnego snu. Mogą więc spodobać się wszystkim miłośnikom ciszy nocnej. Tkaniny ochraniaczy przepuszczają powietrze i dopasowują się do kształtu samej poduszki. Właśnie dzięki temu tworzą zgrany duet.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password