Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Poduszki

Grid
Lista

Jest 98 produktów.

Pokazano 1-18 z 98 pozycji

Poduszki moontex-air-speciala.jpg - szeroki wybór

Bardzo często, a przy tym też słusznie - poduszki traktowane są wręcz jako wyznacznik poziomu komfortu. Odpowiednio dobrana poduszka to nie tylko miękkie wsparcie dla naszej głowy oraz kręgosłupa, ale też element aranżacji naszej sypialni. Oferowane przez nas wysokiej jakości poduszki do spania, różnią się pod pewnymi względami, a to chociażby ze względu na ich wypełnienie, czy też rozmiar. Niezależnie zatem od tego, czy jesteśmy osobami, które śpią jedynie na plecach, na boku lub też na brzuchu, w naszej ofercie z pewnością znajduje się taki modeli poduszki, który w pełni odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom. Nie zapomnij przy tym, jak bardzo istotnym elementem komfortu snu są oczywiście materace.


Wygodne poduszki do spania

Nie da się ukryć, że wygoda to pojęcie, które każdy z nas może rozumieć zupełnie inaczej. Staramy się zatem o to, aby każdy z produktów w naszej ofercie był w stanie spełnić oczekiwania różnych grup osób. W skład naszego asortymentu wchodzą poduszki o wypełnieniu z pianki termoelastycznej oraz lateksowej. Niskie, które sprawdzą się w wypadku osób, które lubią spać na plecach, a także wysokie dla tych, którzy wolą spać na boku. Poduszki z pianki pamięciowej są wyjątkowo elastyczne. Zapamiętują nasz kształt,  a tym samym dbają o nasz zdrowy sen.


Poduszki ergonomiczne

Jeśli zauważyłeś po sobie, że bardzo długo poszukujesz odpowiedniej pozycji przed snem, powinieneś postawić na poduszkę ergonomiczną. Będzie ona doskonałym wsparciem dla głowy, a przy tym też zapewni najwyższy poziom wygody i komfortu snu. Bez względu na to, na jaki model poduszki postawisz, warto pamiętać również o wszystkich pozostałych elementach, które również pełnią ważną rolę podczas naszego zdrowego snu.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password