Akcesoria

Grid
Lista

Jest 965 produktów.

Pokazano 1-18 z 965 pozycji

Akcesoria do Twojej sypialni

Sypialnia to bardzo istotne miejsce w każdym domu i mieszkaniu, dlatego często jest nazywana też świątynią snu. Oprócz wygodnego łóżka, w którego skład powinien wchodzić odpowiedni materac oraz stelaż, powinniśmy zadbać też o dobór takich akcesoriów jak chociażby poduszki, które będą dbać o prawidłowe podparcie dla naszej głowy, ale też elementów ochronnych np. zabezpieczających nasz materac.

Poduszki

Poduszka ma niebagatelny wpływ na jakość naszego snu, zupełnie tak samo jak materac. Kiedy użytkowana przez nasz poduszka nie będzie gwarantować nam odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa, może okazać się, że użytkowanie nawet najlepszego materaca nie będzie przynosić nam oczekiwanych korzyści.

Wybór odpowiedniej puszki

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnej poduszki, warto odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań. Czy sypiamy z głową wysoko, czy też nisko? Czy przyjmujemy pozycję na boku, na plecach, a może na brzuchu, a także - jakie wypełnienie poduszki będzie dla nas odpowiednie?
W naszej ofercie dostępne są poduszki o wypełnieniu z pianki termoelastycznej oraz lateksowej, które zapewniają ciału ergonomiczne podparcie i to bez względu na przyjętą pozycję podczas snu. Są to też przede wszystkim produkty o różnych wymiarach, co pozwoli każdemu wybrać odpowiedni model czyli taki, który odpowiada jego indywidualnym potrzebom.

Ochraniacze na materac 

Pamiętajmy również, aby zadbać o swój materac. Stawiając na odpowiedni ochraniacz na materac, z powodzeniem wydłużymy jego czas użytkowania, a także zachowa on swoje właściwości przez wiele lat. Warto wiedzieć, że sam ochraniacz wyczyścimy znacznie łatwiej niż materac, dlatego będzie on doskonałym wyjściem także ze względów higienicznych.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password
group_work Zgoda na pliki cookie