Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Ochraniacze na materac

Grid
Lista

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Ochraniacze na materac 

Warto mieć na uwadze fakt, że ochraniacze na materac nie są zwykłym dodatkiem, na który możemy się ewentualnie zdecydować. Jest to bardzo wartościowy element, który ma spory wpływ na to, jak prezentuje się komfort oraz higiena naszego snu. Są to produkty, które wykonuje się ze specjalnych materiałów, a ich głównym zadaniem jest skuteczne odprowadzanie wilgocizatrzymywanie rozwoju bakterii, a także maksymalizowanie wygody dla użytkownika.

Co sprawia, że opłaca się używać pokrowiec na materac?

Ochraniacz na materac to najlepsze zabezpieczenie przed zabrudzeniami jego wnętrza. Mimo tego, że część materacy zaopatrzona jest w zdejmowane pokrowce, które możemy swobodnie wyprać w domowych warunkach, spotkamy się także z takimi, których po prostu nie da się rozebrać.

Pokrowce na materac produkowane są z takich tkanin, które wykazują odporność na zabrudzenia, aczkolwiek jedynie do pewnego stopnia. Jeśli zależy nam na śnie w przyjemnym środowisku, a także by nasz materac mógł spełniać swą funkcję przez długie lata, powinniśmy zabezpieczyć go przy pomocy odpowiedniego ochraniacza. Pamiętajmy przy tym, iż wyczyszczenie materaca nie należy do najprostszych zadań.

Materiał, z którego wykonany jest ochraniacz

Zastosowane materiały w wypadku ochraniaczy na materac, są bardzo skuteczne w odprowadzaniu wilgoci,  a sprawia to, że użytkownik ma do czynienia z przyjemnym i suchym środowiskiem snu, w którym nie rozwijają się drobnoustroje. Mowa tu również o produkcie, który zapobiega przed przedostawaniem się do wnętrza materaca martwego naskórka, a ten jest jak wiadomo pożywką dla roztoczy. Co więcej, ochraniacze są na tyle przyjemne w dotyku, że śmiało możemy je wykorzystywać w zamian za prześcieradła.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password