Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Łóżka dla dzieci

Grid
Lista

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Łóżka dla dzieci 

Łóżka dla dzieci muszą spełniać wyjątkowo rygorystyczne wymagania. Muszą być dopasowane do potrzeb rozwijającego się człowieka i równocześnie muszą być po prostu ładne. To jedne z głównych powodów, przez które zaprojektowanie dobrego łóżka dla dziecka lub nastolatka nazywane bywa prawdziwym wyzwaniem.

Z myślą o kręgosłupie

W przypadku łóżek dziecięcych bardzo ważny jest dobór materaca. Musi on być dopasowany do rozwijającego się jeszcze układu kostnego. Koniecznie więc musi zapewniać mu odpowiednie podparcie, które pomoże w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała, prostego kręgosłupa i pozwoli uniknąć jego skrzywień. Dobry materac może nawet zmniejszyć dolegliwości związane z bólami wzrostowymi, na które często uskarżają się nastolatkowie. Wybór materaca powinien więc zostać wcześniej dobrze przemyślany. Jeśli to możliwe, to warto skonsultować go wcześniej z ortopedą lub fizjoterapeutą. Trzeba też pamiętać, że materac musi być dobrze dopasowany do łóżka dziecięcego.

Nowoczesne i funkcjonalne

Nie można jednak zapominać, że łóżka do pokoju dziecięcego to także bardzo ważny element wystroju wnętrza. To właśnie one są najczęściej centralnym punktem pomieszczenia i to właśnie siedząc, leżąc i wypoczywając na nich, dzieci spędzają swój wolny czas. Dlatego też dobre łóżko dziecięce musi być nowoczesne i równocześnie funkcjonalne. Tylko tak może zapewnić najmłodszym odpowiedni komfort. Piękne łóżko to powód do dumy - i to w każdym wieku. Warto postawić na funkcjonalne i modne półkotapczany, które w zestawieniu z półkami i szafkami wypełnią wnętrze każdego pokoju malucha. 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password