• Raty 18x0%

ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA (wałek) mikrofibra AMZ

Dostępność: 2-4 tygodni

Wysyłka w: ok. 2-5 dni roboczych

Producent:

Darmowa
dostawa od 0zł

14 dni na zwrot bez podawania przyczyny

Bezpieczne zakupy
i płatności elektroniczne

KOLOR
ROZMIAR
Ilość
65,00 zł

Masz pytania lub wątpliwośći?

Zadzwoń 17 200 06 64

  • Opis
  • Dane techniczne
  • Bezpieczeństwo produktu (GPSR)

ANATOMICZNA (ORTOPEDYCZNA) PODUSZKA (WAŁEK) MIKROFIBRA

Poduszka anatomiczna w kształcie wałka, bezpieczna dla alergików. Pokryta francuską mikrofibrą i wypełniona innowacyjnym materiałem AMZ Dreamball – kuleczkami wytworzonymi ze specjalnie wyselekcjonowanych włókien poliestrowych. Cząstki wypełnienia pokryte zostały silikonem oraz mechanicznie skręcone, dla zapewnienia najlepszej wyporności oraz sprężystości, dzięki czemu wypełnienie posiada zbliżone właściwości do puchu naturalnego. Poduszka zapewnia prawidłowe podparcie głowy oraz szyjnego odcinka kręgosłupa, przynosząc ulgę w dolegliwościach i umożliwiając zdrowy sen. Wałek może być stosowany samodzielnie lub jako dodatek do większej poduszki zamiast jaśka.

MATERAIŁY:

  • Pokrycie: mikrofibra francuska 100%
  • Wypełnienie: antyalergiczne wypełnienie AMZ Dreamball

BUDOWA:

Poduszka jednokomorowa posiada zamek błyskawiczny umożliwiający regulację wysokości oraz twardości. Produkt starannie wykończony bizą, wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów.

UTRZYMANIE:

Można prać w pralce w domowych warunkach - nawet w 95 st. C, co skutecznie eliminuje roztocza oraz inne drobnoustroje. Poduszka bardzo szybko schnie.

Opakowanie fabryczne produktu służy do jego bezpiecznego przechowywania oraz transportu.


AMZ.png

O PRODUCENCIE

Firma AZM zmienia życie na lepsze. Bo każdy, kto choć raz wstał niewyspany, wie już, że to właśnie sen jest fundamentem zdrowego, świadomego funkcjonowania. Kołdry i poduszki są w pełni produkowane w Polsce. Nowoczesne technologie oraz doświadczony zespół specjalistów zapewniają najwyższą jakość na każdym etapie produkcji – od wypełnienia po materiał zewnętrzny. Produkty AMZ zyskały zaufanie milionów polskich rodzin oraz są obecne w wielu hotelach, w tym sieci Radisson i Hilton. Puch gęsi z Polski cieszy się uznaniem na całym świecie, AMZ potrafi wykorzystać jego naturalne właściwości w sposób optymalny. Wyroby, produkowane w Szamotułach, są coraz częściej wybierane przez klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą – już w 15 krajach europejskich.

Opis

Producent
AMZ
Wypełnienie
kulka AMZ DreamBall
Gramatura
15x45 - 300g
Gramatura
20x60 - 500g
Możliwość prania
tak
Możliwość prania
95°C
Tkanina pokryciowa
mikrofibra francuska - 100% poliester
Co ją wyróżnia
idealne podparcie dla głowy i szyjnego odcinka kręgosłupa
Przyjazny alergikom
tak
Poduszki / Miękkość - filtry rozwijane
Miękka
Poduszki / Typ - filtry rozwijane
Antyalergiczna
Poduszki / Wielkość
Wysoka
Poduszki / Wielkość
Średnia
Poduszki / Wielkość
Niska
Wysokość poduszek
możliwość regulacji
Poduszki / Rozmiar - filtry rozwijane
L
Poduszki / Rozmiar - filtry rozwijane
M
Poduszki / Rozmiar - filtry rozwijane
S

Producent AMZ Zabel Sp. z o.o. ul. Wiosny Ludów 31 64-500 Szamotuły Polska biuro@amz.com.pl +48 61 29 23 005

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com

16 innych produktów w tej samej kategorii:

drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com
drmaterac.pl Reviews with ekomi-pl.com

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password