Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Stelaże regulowane elektrycznie

Grid
Lista

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Stelaże regulowane elektrycznie 

Stelaże regulowane elektrycznie to najnowocześniejsze rozwiązanie, wśród tego typu produktów. Są one gwarancją najwyższego poziomu komfortu, podczas korzystania z łóżka.

Zalety stelaża regulowanego elektrycznie

Silnik sterowany przy pomocy pilota, pozwala uzyskać wymaganą pozycję, a wszystko to bez konieczności angażowania mięśni. Odpowiednie kąty łamania płaszczyzn, umożliwiają uzyskanie doskonałego podłoża, które będzie dostosowane do potrzeb oraz wymagań użytkownika. Elektryczny stelaż daje szansę uniesienia zarówno podgłówka, jak i kolan oraz stóp do wymaganej wysokości.

Stelaże regulowane elektrycznie - dla kogo? 

To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy oglądają telewizję w sypialni, korzystają z laptopa w łóżku, lub też lubią poczytać książkę przed snem. Z uwagi na wysokie uniesienie stóp i kolan, możliwa jest poprawa krążenia krwi, a także odpoczynek dla nóg po trudach dnia.

Stelaże regulowane elektrycznie i ich działanie medyczne

Bardzo ważne są rehabilitacyjne wózek_inwalidzki.png zalety stelaży o elektrycznej regulacji. W wypadku osób chorych, będzie to często konieczne wyjście. Modele tego typu świetnie spisują się, kiedy użytkują je osoby obłożnie chore, lub podczas rekonwalescencji. Z uwagi na możliwość widocznych korekt podłoża, mowa tutaj o wręcz idealnej współpracy z materacami, które wykorzystuje się w przeciwodleżynowej profilaktyce.

Atuty stelaża regulowanego elektrycznie

Nawet jeśli użytkowany materac nie posiada stref twardości, stelaż pozwala na ich stworzenie. Umieszczone w drewnianej ramie listwy, są gwarantem stabilności stelaża. Jako, że każda z listew osadzona jest na uchwycie z kauczuku, są one zabezpieczone przed przedwczesną eksploatacją, a także głośną pracą. Silniki stelaża również działają dyskretnie, dlatego korzystanie z regulacji nie będzie zakłócać snu partnera.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password