Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Lista produktów marki Magniflex

Magniflex to włoska marka oferująca najwyższej jakości materace piankowe do spania. Cieszy się zaufaniem kolejnych pokoleń klientów, bo Magniflex to marka z tradycją - działa na rynku już prawie 60 lat. Materace piankowe Magniflex są projektowane we współpracy ze specjalistami w dziedzinie medycyny - ortopedami i fizjoterapeutami. Nic w tym dziwnego, w końcu nadrzędną ideą marki jest zdrowy sen. 

Materace Magniflex w ofercie Dr Materac

Magniflex wychodzi naprzeciw obecnej sytuacji i oferuje klientom kolekcję antybakteryjnych materacy. To produkt stworzony z myślą o alergikach i osobach o obniżonej odporności, ale w związku z sytuacją pandemiczną jest tak naprawdę dobrym wyborem dla każdego. Właściwości antybakteryjne i antywirusowe materac zawdzięcza zawartości srebra. Kolejną propozycją są materace wysokie, złożone z kilku warstw pianek o zróżnicowanych właściwościach.  Co istotne, ten dwuosobowy materac jest skonstruowany tak, że każde z partnerów może dostosować swoją połowę materaca do własnych preferencji. Dużym zainteresowaniem cieszą się również materace chłodzące zbudowane z pianki żelowej. 

Grid
Lista

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-18 z 45 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password