Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Lista produktów marki SenActive

Firma Senactive to polski lider w branży produkcji materacy, pochodzący ze Śląska. Swój sukces zawdzięcza innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, takim jak nowoczesne projekty oraz oryginalne modele. Oferuje zarówno egzemplarze sprężynowe, jak i piankowe oraz nawierzchniowe. Ich wysoka jakość sprawia, że posiadają gwarancję trwającą aż 15 lat, co wiele mówi o staranności ich wykonania. Senactive działa na rynku już od 20 lat i cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Produkty tej marki można spotkać nie tylko w domach, ale również w hotelach, czy też apartamentach na wynajem.

Materaca Senactive w ofercie Dr Materac

Jednym z jej najpopularniejszych modeli jest materac sprężynowy Sultan Plus SenActive. Wyposażono go we wkład sprężynowo-piankowy, gwarantujący trwałość oraz wytrzymałość na lata. Zapewnia solidne wsparcie dla użytkownika, dlatego poleca się go parom o dużej różnicy wagowej oraz ludziom w podeszłym wieku. Termoelastyczna pianka posiada wyjątkowe właściwości, które umożliwiają jej wypełnienie naturalnych krzywizn kręgosłupa. Pozwala to na rozluźnienie mięśni i znacznie lepszą regenerację organizmu podczas snu - to idealny wybór dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa oraz intensywnie uprawiających sport.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password