Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Materace 200x200

Grid
Lista

Jest 180 produktów.

Pokazano 1-18 z 180 pozycji

Bardzo duże materace chętnie wybierane są przez duże rodziny, którym zależy na bliskości i wygodzie. Nie jest tajemnicą, że w przypadku małych dzieci, często zdarza się, że w nocy chcą spać z rodzicami i z tego względu przychodzą do łóżek rodziców. Problem pojawia się jednak w sytuacji, gdy w rodzinie jest dwójka dzieci w zbliżonym wieku i nagle obydwoje czują potrzebę przytulenia się do rodziców.

Dlaczego warto wybrać 200 × 200?

Wielkość materaca bardzo często kojarzy się z wygodą i tak właśnie jest, gdy osoby korzystające z łóżka, lubią mieć własną przestrzeń. Materace 200 × 200 to doskonały sposób na wygodny i głęboki sen. Zaletą dużych materacy jest też to, że w razie choroby dzieci, bez problemu będą mogły dołączyć do swoich rodziców. W ten sposób każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Trochę inaczej jest w przypadku mniejszych materacy, gdzie zazwyczaj dorośli muszą spać w nienaturalnych i niewygodnych pozycjach. Ciekawymi propozycjami są materace:

- materac Argento Therapy Mollyflex piankowy,

- materac Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex piankowy,

- materac Pola Janpol piankowy,

- materac Prestige Sealy kieszeniowy,

- materac Splendid Royal Twin Serta kieszeniowo-piankowy.

Oprócz wielkości ważną kwestią jest również miękkość materaca, która będzie miała duży wpływ na komfort snu. Więcej ciekawych propozycji, znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Duże czy mniejsze łóżko do sypialni?

Kwestia wyboru łóżka do niewielkiej sypialni może być bardzo kłopotliwa. Warto jednak przeanalizować, czy zakup takiego łóżka, do którego potrzebny będzie materac 200 × 200, jest konieczny. Duże łóżka warto kupić, jeśli:

- mamy w planach powiększenie rodziny,

- mamy dużą rodzinę i więcej niż jedno dziecko,

- zależy nam na dużej przestrzeni i komforcie podczas snu.

Te trzy kwestie są kluczowymi aspektami, które powinny pomóc w podjęciu decyzji. Wygoda podczas snu jest bardzo ważna, dlatego to ona powinna być głównym czynnikiem decydującym o wyborze wielkości i typu materaca. Szukasz dużego materaca do sypialni? W naszym sklepie znajdziesz ten właściwy!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password