Akceptuję

Nasza strona używa plików cookies. Kliknięcie „Akceptuję”, zamknięcie tego okna lub dalsze korzystanie oznaczają wyrażenie zgody na naszą Politykę cookies oraz Politykę prywatności.

Materace 160x200

Grid
Lista

Jest 283 produktów.

Pokazano 1-18 z 283 pozycji

Materace o wymiarach 160 × 200 są zazwyczaj wybierane przez pary, które nie mogą sobie pozwolić na szerokie łóżko w pokoju. Wymiary 160 × 200 to optymalna wielkość, która zapewnia komfort snu, jednocześnie dając własną przestrzeń. Trochę mniej wygodnie może być w przypadkach, w których w łóżku rodziców znajdą się dzieci, jednak takie sytuacje również można w miarę wygodnie rozwiązać.

Materac ze statusem wyrobu medycznego

Bardzo często klienci szukają produktów, które mogłyby im pomóc w problemach zdrowotnych. Materace posiadające status wyrobu medycznego to produkty, które przeznaczone są dla osób zmagającymi się z problemami zdrowotnymi i różnymi schorzeniami. W naszym sklepie znaleźć można wiele takich materacy, a najczęściej wybieranymi są:

- materac Andromeda Janpol kieszeniowy,

- materac Argento Therapy Mollyflex piankowy,

- materac Armonia Magnigel Dual 12 Magniflex piankowy,

- materac Atena Janpol lateksowy,

- materac Bio Mind Plus 3.0 PerDormire piankowy.

To nie jedyne materace medyczne, które dostępne są w naszej ofercie. Jeśli zależy Ci na indywidualnym dopasowaniu, to przejrzyj resztę modeli i wybierz materac ze statusem wyrobu medycznego, który będzie najwygodniejszy.

Materace 160 × 200 dla osób starszych

Osoby starsze bardzo często mają problem z kręgosłupem, a także z innymi dolegliwościami zdrowotnymi, które wpływają na samopoczucie i pogarszają sen. Brak prawidłowego podparcia dla kręgosłupa może być ogromnym problemem podczas snu i bardzo często jest powodem bezsenności. Aby przeciwdziałać tym dolegliwościom, konieczny jest zakup wygodnego materaca. W naszej ofercie mamy wiele modeli, które będą doskonałą propozycją dla seniorów. Należą do nich produkty tak znanych marek, jak:

- Mollyflex,

- Serta,

- Janpol,

- Hilding,

- Magniflex,

- Comforteo.

Firmy te specjalizują się w produkcji materacy dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Decydując się na zakup materaca, koniecznie poznaj ofertę naszego sklepu i wybierz model, który będzie odpowiadał na Twoje potrzeby.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password