LAMPA wisząca LP005 DREWMAX
Dostępność: 2-4 tygodni
Wysyłka w: ok. 2-4 tygodnie
Darmowa
dostawa od 0zł
14 dni na zwrot bez podawania przyczyny
Bezpieczne zakupy
i płatności elektroniczne
ZADZWOŃ 172000664 lub uzupełnij i wyślij poniższy formularz, wówczas to my skontaktujemy się z Tobą.
Masz pytania lub wątpliwośći?
Zadzwoń 17 200 06 64
- Opis
- Dane techniczne
- Bezpieczeństwo produktu (GPSR)
SZNUROWA LAMPA WISZĄCA LP005
Komplet lamp sznurowych LP005 to doskonały wybór dla osób poszukujących unikalnego oświetlenia, które doda charakteru i ciepła każdemu wnętrzu. Dwie pojedyncze lampy i jedna podwójna mogą być dowolnie aranżowane, co pozwala na tworzenie różnorodnych układów świetlnych. Idealnie wpiszą się w stylistykę inspirowaną naturą, doskonale podkreślając klimat wiejskiej chaty czy rustykalnych wnętrz. Taki zestaw lamp sznurowych sprawdzi się zarówno w salonie, jak i w sypialni, nadając przestrzeni przytulny charakter. To świetny sposób na wprowadzenie do wnętrza elementów ekologicznych oraz artystycznych, które będą cieszyć oko i tworzyć niepowtarzalną atmosferę.
Ręcznie pleciona wysokiej jakości lina jutowa sprawi, że lampy będą pięknie się prezentować, a także służyć przez długi czas.

DANE TECHNICZNE:
- Wymiary:
dwie lampy po 100 cm i jedna podwójna po 100 cm
kopuła: średnica 10 cm, wysokość 2 cm - Materiał kopuły: aluminium
- Źródło światła: żarówka Max 15W, LED, 230V, 50Hz
- Wymagane napięcie wyjściowe (zasilanie): 220-240V
- Trzonek/gwint: E27
!Uwaga: Lampa sprzedawana jest bez żarówek.
Opis
- Producent
- Drewmax
- Wysokość
- 100 cm
- Pakowanie
- Produkt w całości
- Waga
- 2,5 kg
Producent DREWMAX KRZYSZTOF PACYGA SP.J BIAŁKA 696 34-220 MAKÓW PODHALAŃSKI Polska sekretariat@pacyga.pl +48 33 877 34 61
16 innych produktów w tej samej kategorii:
